VİZYONUMUZ SPORCU GENÇLERİN RÜYALARINI GERÇEKLEŞTİRMEK

Vizyonumuz; genç sporculara akademik ve spor deneyimi sağlayacakları ortaokul, LİSE ve üniversitelere kaydolma fırsatlarını keşfetmelerine yardımcı olmak, hafızalarından hiç silinmeyecek bir iz bırakmaktır.  Vizyonumuz; genç sporculara hayatlarının geri kalanını ABD de şekillendirmek için

farklı bakış açıları sağlamaktır. “GELECEĞİNİZİ ŞEKİLLENDİRİN” sloganımızla proğramımıza mümkün olduğunca erken başvurun ve vizyonunuzu gerçekleştirmemize yardımcı olun. Bize ne kadar erken baş vurursanız spor ve akademik burs alma şansınızda o kadar yüksek olur.

VİZYONUMUZ

Şirketimizin ana amacı amatör genç sporcularımıza Avrupa’da verilmeyen şans ve imkanı ABD de en iyi düzeyde spor ve akademik burs imkanını sağlamaktır. Bize rehberlik eden ve yaptığımız işin amacını hatırlatan en doğru söz “AYNI ANDA SPOR VE EĞİTİM”dir.

Avrupa’nın yanı sıra dünyanın geri kalanındaki spor sistemi, sporun ABD’de organize olduğu şekilden önemli derecede farklılıklar gösterir. Dünyada ABD dışındaki tüm ülkelerde, sporun odak noktası profesyonel sporculardan oluşmakta olup, spor mücadeleleri eğitim kurumları ile hiçbir bağlantısı olmayan liglerde gerçekleşir. İşte sorun da tam olarak burada. Kulüpler en iyi sonuçlara ulaşmaya çalışır ve profesyonel anlamda yüksek kaliteli sporcular alırlar. Bundan dolayı genç sporcular antrenmanlar için daha fazla zaman ayırmaları gerektiğinden eğitimlerini bırakmak ya da dışarıdan tamamlamak zorunda kalırlar. 

Aynı zamanda okullar, kulüpler ve konaklama yerleri arasında ciddi mesafeler var. Bu durum da göz önüne alındığında, aynı anda hem spor hem de eğitim genç sporcular için sorun oluşturmaktadır. Ama ABD’de bu sistem farklı bir şekilde tasarlanmış olup, odak noktası amatörlük üzerine organize edilmiştir. Tüm spor etkinlikleri yukarıda bahsi geçen sorunların üstesinden gelmek üzere planlanmıştır. Spor ve eğitim.ABD’de bir arada daha sağlıklı bir platforma oturtturulmuş ve size her türlü fırsatlar sunulmuştur.