PROSEDÜR

  • Tüm sürecin detaylarının açıklandığı, tüm sorulara cevap verilen ve tüm olası ikilemlerin çözüldüğü giriş yazısı.
    Adaylar her zaman yanlarında bulundurmak üzere gerekli tüm belgeleri hazır etmeleri. Kendi video materyalini hazırlamanız mutlaka gerekmektedir.
  • Hala süreci henüz resmi olarak başlatmış sayılmazsınız.
  • Video materyalini hazırladınız ve bize verdiniz. Biz videonuzu izleriz, yeteneklerinizi, performansınızı, ABD’de rekabet edebileceğiniz seviyeyi ve aynı zamanda beklenen burs tutarını ve eğer tam burs alamayacağınızı tahmin edersek ihtiyaç duyacağınız para tutarını değerlendiririz.Tüm bu değerlendirmeler ortalamadır, uzun yıllara dayanan tecrübemize dayanılarak yapılmaktadır ve her zaman tam olarak net değildir. Programa kaydolmanız ve ABD de spor ve eğitim hayatına dahil olma hakkındaki kararı biz veririz. Karar olumlu ya da olumsuz olabilir, bu kabul edildiğiniz ya da reddedildiğiniz anlamına gelebilir. Ama erken başvurularda her kalitedeki sporculara mutlaka göndermekteyiz. Bu yüzden programa erken başvurmak çok önemlidir.
  • Nitelik ve sporcu becerileriniz doğrultusunda size uygun bir okul bulmayı garanti ederiz ve beklenen en düşük veya en yüksek masrafı sizin ile paylaşırız. Proğramın resmi bir parçası olup olmayacağınıza dair son nihai kararı Siz verirsiniz.
  • Programın bir parçası olmayı tercih ettiğinizde sizin ile bir sözleşme imzalarız ve resmi iş birlikteliğimizi başlatırız.