Şirketimiz iki farklı program sunar:

1. Spor Bursu programı – sadece sporcular için
2. Akademik Burs programı – normal öğrenciler için

1- SPOR BURSLARI

Spor bursu nedir? 

Spor bursları, ABD’deki eğitim kurumlarından birinde spor çalışmaları, konaklama, gıda, vergiler, ve eğitim masraflarını kapsar. Burslar masrafların bir kısmını (kısmi burs) ya da tamamını (tam burs) kapsayabilir. SPOR ve Akademik niteliklerinize bağlı olarak ABD deki antrenörler farklı tutarlarda burslar önerir. Odak spor üzerinedir, çünkü antrenör akademik başarınızdan önce spor yeteneklerinizi değerlendirir. Sporcular kısmi bursun yanında milli sporcu yada çok üst derece bir sporcu olduğunuzu gösterebilirseniz tam bir burs alma şansınızda var. Ama tam burs sadece sporcular içindir! 

Başvuru için bizimle öncelikli olarak telefon ile irtibata geçin yada e-posta, İnstagram,Skype bunlardan biri ile de temasa geçebilirsiniz..

image

2- AKADEMİK BURS

Akademik burslar, ABD’de bulunan herhangi eğitim kurumlarından birindeki konaklama ve eğitim masraflarının çoğunu kapsar. Çoğu durumda bu burslar tüm masrafları değil sadece bir kısmını kapsar (kısmi burslar). Eğitim masrafına, okul harcı, konaklama, gıda, kitaplar, vergiler dahildir. Akademik başarınıza göre okullar farklı miktarda burslar sunar. 

Bizim hizmetlerimizden biri, eğitimlerine ABD’de devam etmek isteyen öğrencilere lise, yüksekokul ya da hem lisans hem de lisans üstü derece için üniversite bursu almaları hususunda yardımcı olmaktır. Bu burslar yaş ya da uğraştıkları spora bağlı olmaksızın tüm öğrenciler tarafından elde edilebilir. 

Şirketimiz, gelişiminiz için uygun okulu bulmak adına bize birçok imkan sunan sahip olduğumuz tecrübenin yanı sıra çok sayıda eğitim kurumu ile işbirliği yapmaktadır. 

Başvuru için bizimle öncelikli olarak telefon ile irtibata geçin. Daha sonra e-posta, Skype, İnstagram ile temasa geçebilirsiniz. Başvuru formunu doldururken, sporla ilgili alanları dikkate almayın.

image