Biz Yetenek Avcısıyız

Bizler, ABD’de binlerce eğitim kurumu ile işbirliği yapan bir yetenek arama tarama kuruluşuyuz. ABD deki tüm Okullar ve koçlarla olan işbirliğimiz sonucunda Müşterilerimize tüm hazırlık süreci  boyunca rehberlik etmek ve onlara sportif ve akademik kalitelerine uygun  doğru okullar bulmak için çalışmalar yaparız.

ABD deki tüm okullarla olan iş birliğimiz sonucunda oradaki  koçlar bizden ihtiyaç duydukları sporcu yardımını alırlar. Aynı zamanda şirketimiz aday sporcuların hazırlıklar esnasında  karşılaşabilecekleri engellerle baş edebilmek, Spor ve  Akademik  kaliteleri ile ilgili doğru bilgileri vermektedir.

Yıllara dayanan işbirliğimiz sonucunda ABD deki okul ve koçlara  doğru kararı vermelerine ve uygun buldukları adaya burs teklif etmelerine olanak sağlıyoruz.

image

Biz Menajeriz

Bizler, bize başvuran sporcu gençlere (amatör) ABD de bir burs teklifi almalarına yardımcı olmak üzere onların sportif ve akademik kalitelerini tanıtmakla  uğraşan bir kurumuz.

Her bir sporcuyu kendi kalitesine uygun  olarak ayrı ayrı değerlendirip ona göre uygun bir okul buluruz. Aynı zamanda bizler , sporcu gençlerin akademik, sportif ve psikolojik öğelerden oluşan profillerini hazırlıyor, temsil ettiğimiz sporcu gençlere kalitelerine uygun  doğru okul grupları belirliyor ve ABD deki koçlara sizleri  tavsiye ediyoruz.

Koçların, profilde listelenmiş olan öğelere ve bizim tavsiyelerimize dayanarak, burs teklif edip etmeme ve eğer ederlerse ne miktarda burs vereceklerine yardımcı olmaktayız. Bizler sporcu gençleri  bir menajer gibi ABD de temsil etmekteyiz.

image

Biz Danışmanız

Bizler, gerekli belgelerin, videoların, testlerin, testlere girme programının NCAA/NAIA Uygunluk Merkezi kaydının, ilgili birliklerin gözetimi altındaki okulların sporla ilgili düzenlemelerin ve kesin kriterlerin nasıl hazırlanacağı konusunda kılavuzluk  yapmaktayız.

ABD de size talip olan okullar, koçlarla nasıl iletişim kurulacağı, bir okul seçerken göz önüne alınması gereken önemli faktörler ve olası tüm sorunları çözmek için bütün  yolları ve sürecin ve diğer hayati  önem taşıyan konuların her aşamasında doğru çözümler sağlamaktayız. Siz sporcu gençleri ABD ne gitmeden önce her konuda yeterli bilgilendirmeleri yapmaktayız.

image

Biz Temsilci Değiliz

Temsilciler sadece profesyonel sporcular ve profesyonel kulüplerle çalışırken,  BİZ SADECE amatör  sporcular ve eğitim kurumları ile çalışmaktayız . Tanıtım ve rehberlik hizmetleri için komisyonu SADECE Müşterilerden almaktayız.

image